(…) lub czasopisma

Niedawno w ubogim w materię rejonie Wszechświata określanym polsko-języcznyni publikacjami astronomicznymi, pojawił się nowy miesięcznik.
Niektórzy jarają się niczym Niemenowi stodoła, inni podchodzą bardziej sceptycznie do projektu, co jest jak najbardziej normalne bo gdyby coś w polskiej astrospołeczności pojawiło się bez kontrowersji, byłby to pewny zwiastun niechybnego końca Świata, na razie można spać spokojnie.
Tak czy owak na oceny jeszcze nie pora, a jako, że rzadkie to zjawisko to trzeba dać szansę, tym bardziej, że za pomysłem tym, stoi znany i ceniony w środowisku Piotr Brych.
23 views

Możesz również polubić…

10 komentarzy

 1. Anonimowy pisze:

  Kupiłem ostatnio Uranię i tam pisali (cytując kawałki z forów) podobnym "stylem -Rywinowym paszkwilem ".."lub czasopisma… "
  Tego periodyku "AA" niestety w Empiku nie znalazłem. Dlatego cholernie ciekawi mnie co to za astro-osiołek będzie :)I dlaczego nie z Jesionem z EXO 😉 tylko na szeroką wodę? własną łupiną ? Jakieś tarcia w Astro-police nastąpić musiały skoro chłopaki tacy samodzielni ;):)

 2. MaciekM pisze:

  No i jak zwykle gdy coś ciekawego się dzieje w świecie astro to musi to być od razu przyczyna jakichś spięć, tarć i kłótni? Po co te domysły? Poza tym… nie ważna przyczyna… ważne są skutki… czy nie? 😉

 3. Anonimowy pisze:

  O naiwny i jeszcze młody padwanie 🙂
  Tam gdzie 2 się bije tam trzeci z pewnością skorzysta 🙂

 4. Anonimowy pisze:

  Kasa, kasa, kasa
  Jak Brych dobrze pomyśli to i Jesion i Pleszka na tym zarobią jako kolporterzy 😀 😉

 5. MaciekM pisze:

  A Ty co? Yoda? 😉 Jakoś nie było słychać o żadnych spięciach pomiędzy Piotrem B. a Adamem J. …. Poza tym o jakich dwóch co się bije mowa? Zachowaj swoje bystre spostrzeżenia dla siebie. 😉

  Powtórzę co napisałem wyżej… Nie ważna jest przyczyna. Ważny jest skutek. 😉 A miesięcznik prezentuje się całkiem nieźle.

 6. Anonimowy pisze:

  Ech Panowie spokojnie bez podtekstów, już wszystko w normie, widzę Brych dogadał się z Jesionem i reklama na Astro-polis idzie pełną parą!
  Ciekawe jak to wpłynie na popularność przyszłego pisemka "EXO" a może nie wplynie ? Może nie będzie pisemka "EXO" 🙂
  HAHAHA!

 7. Anonimowy pisze:

  Masz racje z pleszka tez sie dogadał. Naród głupi wszystko kupi. A co w tym miesieczniku ciekawego ?? NIC.

 8. Anonimowy pisze:

  Tworzą się nowe układy pleszka wylal z forum polarisa, a ten teraz u niego sprzedaje czasopismo. Nic tak nie łaczy jak kasa.
  Ide o zakład że wkrótce pleszka dostanie gratis reklame w aa

 9. Anonimowy pisze:

  Maniak wisi, pewnie czasopismo tak mu transfer ściągnęło że padł bidula !
  Gdzie teraz astromaniacy pisać będą? na Polis?

 10. Anonimowy pisze:

  Nie musisz kupować. Kup sobie Uranię – będziesz miał ciekawych artykułów że hej – np. kto ostatnio umarł i jakim wspaniałym był astronomem. Możesz też kupić VMA – 3 miesiące czekania i na jednym posiedzeniu w WC masz już wszystko przeczytane.

  pozdrawiam
  Piotr Brych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *